MERHABA :)

PIRILTI, SEVDİĞİNİZİN GÖZÜNDE, GECE GÖKYÜZÜNDE, DOLUNAYDA DENİZ ÜZERİNDE, GÜNDÜZ GÜNEŞİN KOLLARINDA, RÜZGARLI BİR KOYDA ÇIRPINTILAR ARASINDA. GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ HER YERDE...

İşte bu pırıltı bana hep yaşama sevinci vermiştir. Yaşama sevincimi sizlerle paylaşmak için "Pırıltı"yı oluşturmaya karar verdim. Keyif almanızı ve yaşama sevincinizin daim olmasını dilerim.
Sevgilerimle,

Duygu

"Dış güzellik iç güzelliğin görünen kısmıdır. Her insan gözlerindeki pırıltıda kendini belli eder..." Paulo Coelho

24 Aralık 2015 Perşembe

YAŞAM DOKTORU

Yaşam Doktoru, Doç. Dr. Şafak Nakajima’nın makalelerinden oluşan ilk kitabı.
Doç. Dr. ŞafakNakajima Türkiye’de 
aldığı Tıp Fakültesi eğitiminin ardından, Japon hükümeti bursuyla yaptığı çalışmalarla Japonya’dan doktorasını ve yine Türkiye’deki çalışmalarıyla Doçentlik unvanını almış. Kanada’da doğal tıp ve klinik psikoloji eğitiminde sonra Çin’de, Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur eğitimi alarak İngiltere’de Tibet Meditasyonunu öğrenmiş. Ayrıca İngiltere’de Hipnoterapi ve Amerika’daki Stens Biofeedback eğitimlerini tamamlayan sıra dışı Bütüncül Tıp* Doktoru.
Hem doktor, hem makale deyince aklınıza öyle tıbbi terimlerle yazılmış metinleri getirmeyin sakın. Tam tersine sade, akıcı bir dille yazılmış. Hayatın içinden, tıpatıp yaşadıklarımızdan, zihnimizde çılgınlar gibi uçuşan düşüncelerimizden, davranışlarımızdan, yani bizden bahsediyor yazdıklarında Şafak Nakajima.
...

Yazının devamını okuryatar.com'da bulabilirsiniz 

Duygu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder