MERHABA :)

PIRILTI, SEVDİĞİNİZİN GÖZÜNDE, GECE GÖKYÜZÜNDE, DOLUNAYDA DENİZ ÜZERİNDE, GÜNDÜZ GÜNEŞİN KOLLARINDA, RÜZGARLI BİR KOYDA ÇIRPINTILAR ARASINDA. GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ HER YERDE...

İşte bu pırıltı bana hep yaşama sevinci vermiştir. Yaşama sevincimi sizlerle paylaşmak için "Pırıltı"yı oluşturmaya karar verdim. Keyif almanızı ve yaşama sevincinizin daim olmasını dilerim.
Sevgilerimle,

Duygu

"Dış güzellik iç güzelliğin görünen kısmıdır. Her insan gözlerindeki pırıltıda kendini belli eder..." Paulo Coelho

24 Aralık 2015 Perşembe

MAVİ ORMAN

Defne Suman gönüllü olarak Tayland’a çalışmaya gittiğinde Yoga ile tanışan ve tüm hayatını Yoga’ya adayan bir Yoga eğitmeni. Aynı zamanda konargöçer halde yaşayan bir gezgin! Kâh Yoga eğitimleri
almak kâh başka ülkeler, kültürler görmek için sürekli geziyor. Bazen bu gezgin halinden kendi bile şikâyetçi. Buna rağmen Defne Suman gezginliğinde özgürlüğünü hissettiği için bir türlü seyahat etmekten vazgeçemediğini belirtiyor.
Defne Suman Mavi Orman’da çocukluğundan beri yazmayı sevdiğini, kendini yazarak çok rahat ifade ettiğini söylerken, günlüklerini tüm samimiyeti ile bizlerle paylaşıyor. Mavi Orman genel olarak Defne Suman’ın hayatı olmuş Yoga üzerine kurulu gibi görünmekle birlikte, kitabı okurken kendi gelgitlerimize de tanık oluyoruz.
...
Yazının devamını okurtayar.com 'da bulabilirsiniz.
Duygu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder