MERHABA :)

PIRILTI, SEVDİĞİNİZİN GÖZÜNDE, GECE GÖKYÜZÜNDE, DOLUNAYDA DENİZ ÜZERİNDE, GÜNDÜZ GÜNEŞİN KOLLARINDA, RÜZGARLI BİR KOYDA ÇIRPINTILAR ARASINDA. GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ HER YERDE...

İşte bu pırıltı bana hep yaşama sevinci vermiştir. Yaşama sevincimi sizlerle paylaşmak için "Pırıltı"yı oluşturmaya karar verdim. Keyif almanızı ve yaşama sevincinizin daim olmasını dilerim.
Sevgilerimle,

Duygu

"Dış güzellik iç güzelliğin görünen kısmıdır. Her insan gözlerindeki pırıltıda kendini belli eder..." Paulo Coelho

1 Ocak 2012 Pazar

HOŞ GELDİN 2012!

Sevgili 2012, tüm insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmeni diliyorum.
Beklentilerimizin gerçekleşeceği, hazza, zamana, birbirimize karşı sabırlı olabileceğimiz, yüksek hoşgörülü, egolardan uzak, sevgi dolu  ve insanca geçireceğimiz bir yıl olsun yeni yıl.
Dağın zirvesinden kopup gelen bir çığ gibi büyüsün hayallerimiz ve gerçekleşmesi için çalıştığımız, emek verdiğimiz hedeflerimiz olsun hayatımızda. "Hobisiz insan, mutsuz insan" sözüne inat hobilerimizle ufkumuzu genişlettiğimiz başka insanlara yol açtığımız, gölge etmediğimiz bir yıl olsun yeni yıl. Bitip tükenmeyen, her daim artan sevgiyle yaşanan bir yer olsun dünyamız. Sevgimizi birbirimizden esirgemediğimiz ve bunu dile getirdiğimiz bir yıl olsun yeni yıl. Sağlığımızın ne kadar önemli olduğunun farkında olarak ve kendimizin kıymetini bilerek yaşayacağımız bir yıl olsun yeni yıl. Keşkelerden uzak isteklerimiz doğrultusunda yaşansın yeni yıl. Kutlu olsun yeni yıl!

Duygu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder