MERHABA :)

PIRILTI, SEVDİĞİNİZİN GÖZÜNDE, GECE GÖKYÜZÜNDE, DOLUNAYDA DENİZ ÜZERİNDE, GÜNDÜZ GÜNEŞİN KOLLARINDA, RÜZGARLI BİR KOYDA ÇIRPINTILAR ARASINDA. GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ HER YERDE...

İşte bu pırıltı bana hep yaşama sevinci vermiştir. Yaşama sevincimi sizlerle paylaşmak için "Pırıltı"yı oluşturmaya karar verdim. Keyif almanızı ve yaşama sevincinizin daim olmasını dilerim.
Sevgilerimle,

Duygu

"Dış güzellik iç güzelliğin görünen kısmıdır. Her insan gözlerindeki pırıltıda kendini belli eder..." Paulo Coelho

21 Mart 2012 Çarşamba

GÜNEŞ, SENİ ÇOK ÖZLEDİK

Aylar sonra ayrı kalmış sevdiğine kavuşan biri gibiyiz bugünlerde. Hasretinden öldüğümüz, depresyonlara girdiğimiz, çok sevgili yaşam kaynağımız, güneşimiz nihayet bize geri döndü. O kadar özlemişiz ki onu; her fırsatta onunla buluşmak için kaçamaklar yapıyoruz. Karşılaştığım herkesin yüzünde bir tebessüm, bir mutluluk hali görüyorum güneş bize yüzünü gösterdiğinden beri. Yukarıda yaşam kaynağımız dedim ya gerçekten öyle; ölü bedenler gibi dolaşırken birden canlanmış halde etrafa neşe saçan insanlar olup çıktık. "Bir daha sıcaktan hiç şikayet etmeyeceğim" söylemlerini de işittiğimi söyleyebilirim, bununla birlikte insanoğlu olarak her durumdan şikayetçi olmak gibi yüce meziyetlerimizin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim! Gelelim asıl konumuza, Güneş... Güneşin verdiği enerji ile çocukların bahçelerde koşturup, kahkalar içinde oyunlarına şahit olmak da ayrı bir güzellik doğrusu. Haydi, her fırsatta güneşle kolkola olmaya sokaklara, hem zaten içimiz kıpır kıpır ederken içerilere tıkılıp kalmak ne mümkün öyle değil mi?

Duygu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder