MERHABA :)

PIRILTI, SEVDİĞİNİZİN GÖZÜNDE, GECE GÖKYÜZÜNDE, DOLUNAYDA DENİZ ÜZERİNDE, GÜNDÜZ GÜNEŞİN KOLLARINDA, RÜZGARLI BİR KOYDA ÇIRPINTILAR ARASINDA. GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ HER YERDE...

İşte bu pırıltı bana hep yaşama sevinci vermiştir. Yaşama sevincimi sizlerle paylaşmak için "Pırıltı"yı oluşturmaya karar verdim. Keyif almanızı ve yaşama sevincinizin daim olmasını dilerim.
Sevgilerimle,

Duygu

"Dış güzellik iç güzelliğin görünen kısmıdır. Her insan gözlerindeki pırıltıda kendini belli eder..." Paulo Coelho

1 Ocak 2013 Salı

2013

               Yeni yıl! Yeni umutlar, yeni başlangıçlar...


 
Fotoğraf: Tevfik Ceritoğlu
Tüm isteklerimizin gerçekleştiği, müzik dolu, resim dolu, mutlu fotoğrafların çekildiği, tiyatro salonlarından çıkmadığımız, istediğiniz yerlere gidip gezdiğimiz, istediğimiz tüm kitapları satın alabildiğimiz, karşılaştığımız tüm sınavları geçebildiğimiz, gerçek siyaset yapan, ülkesinin çıkarlarını gözeten, birlik ve beraberliği isteyen siyasetçilerle dolu, adaletin yerini bulduğu, tarafsız yargının olduğu, çocuklara ve birbirimize daha insanca ve anlayışlı davrandığımız, daha çok sebze ve meyve yiyebildiğimiz, yeşil çay içtiğimiz, kendimiz için enaz 30 dakika/ üç gün yürüyebildiğimiz, kolestrolsüz, yüksek tansiyonsuz, karaciğer yağlanmasız, stressiz bir yıl olsun 2013 ve gelecek yıllarımız!

Duygu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder