MERHABA :)

PIRILTI, SEVDİĞİNİZİN GÖZÜNDE, GECE GÖKYÜZÜNDE, DOLUNAYDA DENİZ ÜZERİNDE, GÜNDÜZ GÜNEŞİN KOLLARINDA, RÜZGARLI BİR KOYDA ÇIRPINTILAR ARASINDA. GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ HER YERDE...

İşte bu pırıltı bana hep yaşama sevinci vermiştir. Yaşama sevincimi sizlerle paylaşmak için "Pırıltı"yı oluşturmaya karar verdim. Keyif almanızı ve yaşama sevincinizin daim olmasını dilerim.
Sevgilerimle,

Duygu

"Dış güzellik iç güzelliğin görünen kısmıdır. Her insan gözlerindeki pırıltıda kendini belli eder..." Paulo Coelho

1 Mart 2013 Cuma

DEJAVUEdebiyathaber.net sitesinde "Yaşasın Video Öykü" bölümünü severek takip ediyordum. Daha önce de bir kere kısa öykü denemesi göndermiştim. Son yayınlanan 7. Video Öykü için birden bire yazma isteği ile harekete geçtim. Ve kısa öyküm seçilen beş öykü arasına girdi.
Çok mutluyum! Çocuklar gibi şenim, başımın zonklamasını bile neredeyse hissetmiyorum ( soğukalgınlığı sebebiyle dört gündür ayakta geçirmeye çalışıyordum; bugün artık beni durdurdu ve eve kapattı!).

İşte öyküm!

Dejavu
Sıcak esen rüzgâr, evin içinde perdelerle dans ederken kapının ziliyle birden uyandım. Rüya mı görüyordum yoksa gerçekten mi zil çalıyordu; ayrımsayamadım. Kalkıp kapıya doğru yöneldiğimde kapı kendiliğinden açılıverdi. Bütün aile hep beraber olduğumuz bir yaz gününün tadını çıkarıyorduk. Teyzemin evinde geçirdiğimiz mutlu anlardan biriydi. Ben mi içeri giriyordum, onlar mı zili çalmıştı; kafam karıştı.
 
devamı için http://www.edebiyathaber.net/yasasin-video-oyku-7-uygulama/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder